Loader

Nissan презентував п’яте покоління Pathfinder

Створюючи останню версію Pathfinder, Nissan змінив дуже багато, але, як зізнаються японці, натхнення все ж черпалося з самого першого покоління, яке випускалося з 1985 року. Багато в чому саме це обумовлює «масивний» дизайн новинки.

Прямих ліній стало більше, решітка радіатора збільшилася, з’явилися нові світлодіодні фари. Але в цілому пропорції автомобіля змінилися не сильно, а колісна база взагалі залишилася без змін – 2900 мм. А ось в довжину машина зменшилася на 38 мм (тепер 5004 мм).

Під капотом Nissan Pathfinder п’ятого покоління працює 3,5-літровий V6, розрахований на 288 к.с. і 351 Нм. У парі з мотором нова 9-ступінчаста АКПП, яка замінить попередній варіатор. Привід – передній або повний.

Завдяки хорошим позашляховим характеристикам і семи режимам їзди (стандартний, спортивний, еко, сніг, пісок, бруд і буксирування) новий Pathfinder повинен бути дуже здібним на бездоріжжі.

Салон став більш сучасним: у кожному з трьох рядів сидінь є USB-порти, перед водієм 12,3-дюймова цифрова приладова панель (7 дюймів в базі), інформаційно-розважальна система йде з 9-дюймовим екраном, передбачений проекційний дисплей на 10,8 дюйма.

А ще Nissan заявляє, що компанія досягла значних поліпшень в області шумоізоляції завдяки акустичному багатошаровому лобовому склу, товщим вікнам другого ряду і посиленій ізоляції дверей і статі. Шумів тепер поглинається на 60% більше.

Показаний Nissan Pathfinder призначений для ринку США. У місцевих дилерів він з’явиться влітку. Ближче до старту продажів будуть оголошені й ціни.