Loader

Представлений новий Nissan Frontier

Одночасно з Pathfinder компанія Nissan презентувала новенький Frontier для північноамериканського ринку. Незважаючи на те, що пікап помітно змінився зовні, він все так же добре впізнаваний і як і раніше використовує раму і двигун V6.

Нагадаємо, Navara і Frontier спочатку були родинними моделями, призначеними для Європи і США відповідно. Глобальна версія Navara змінила покоління в 2014 році, а в 2020 році з’явився рестайлінг, але в США до сих пір продавався Frontier, що випускався з 2004 року. І ось тепер наступник з’явився і у цього авто.

На відміну від Navara, у Frontier ззаду багатолистові ресори з жорсткою віссю (Dana в разі PRO-4X), а не пружини, кузов також має ряд відмінностей, головними з яких є інші фари, ліхтарі і решітка радіатора.

У рух пікап приводить 3,8-літровий бензиновий атмосферний V6, який з’явився у Frontier рік тому. В його активі 314 к.с. і 380 Нм, а в парі з ним працює 9-ступінчастий «автомат». Модифікації простіше матимуть задній привід, але є і повний.

Frontier пропонується з кабінами King або Crew, є дві довжини вантажної платформи (1520 або 1830 мм). У салоні з’явилися нові сидіння, є нова мультимедійка з 9-дюймовим сенсорним екраном, всю необхідну інформацію водій знайде на 7-дюймовій цифровій приладовій панелі.

Ціни на Frontier, як і на Pathfinder, Nissan обіцяє оголосити ближче до старту продажів. А він в Північній Америці призначений на літо нинішнього року.