Нашими клієнтами є численні фізичні та юридичні особи, які потребують надання транспортних послуг. Без перебільшення скажемо, що перевезення людей – дуже поширена послуга. Наша компанія організує та обслужить для Вас транспортне перевезення людей.

Організація Пасажирських перевезень легковим авто

Досить часто перевезення замовляються діловими людьми, які не мають водійського посвідчення, або чий автомобіль знаходиться на ремонті (до речі, якщо ваша машина з тих чи інших причин не може виїхати з гаража або стоянки, скористайтеся зручною і недорогою послугою “оренда авто”.

Мікроавтобус для нерегулярних перевезень

Якщо Ви плануєте подолати довгий шлях і після дороги повинні бути відпочившими, то саме це вам забезпечить 8-ми місний мікроавтобус із спальним місцем. Завдяки тому, що Вам не потрібно буде тулитися всю дорогу на кріслі, а є можливість відпочити на ліжку з ортопедичним матрацом – після поїздки Ви будете готові вирішувати всі поставлені завдання.

Мікроавтобуси Mercedes для індивідуальних перевезень

Замовні пасажирські перевезення – це відмінна можливість дістатися в будь-яку точку Києва, області та країни без зайвих стресів і хвилювань, адже кожен водій є досвідченим і висококваліфікованим фахівцем, а компактність мікроавтобуса дозволяє бути дуже маневреним серед міських заторів.

Транспортні послуги автобусами Mercedes Sprinter

Пасажирський Мерседес Спринтер – це найбільш бажаний серед клієнтів вид транспорту. Досить комфортабельний, місткий і недорогий транспорт, який в будь-яку точку довезе людей в кількості до 20 осіб. Даний автобус дуже розповсюджений при обслуговуванні зустрічей, урочистих заходів, екскурсій для невеликих груп.

Організація перевезення пасажирів автобусами Iveco, Isuzu, Yutong, Mitsubishi Temsa Prestij, Neoplan

Даний сегмент транспортної послуги дуже розповсюджений серед шкільних екскурсій. Дані автобуси призначені для груп до 35 осіб, що як правило, вміщує в себе клас з супроводжуючими. Це економний і комфортний варіант для дитячих груп.

Організоване перевезення автобусами марки Setra, Mercedes, Neoplan

Для великих груп дана категорія буде дуже доречна, адже перевезти одночасно до 50 пасажирів можна лише одним автобусом. В даному класі Ви можете вибрати туристичні автобуси призначені як для далеких переїздів, так і для трансферів по Києву.

Швидкість прорахунку вартості індивідуальної поїздки

Якщо у Вас виникають труднощі при складанні оптимального маршруту або ж не зрозуміло як порахувати фінальну ціну, то ми допоможемо Вам! Просто напишіть нам заявку з максимально повною інформацією на електронну адресу ✉️ bizreis@gmail.com або ж зателефонуйте за номером телефону ✆ +38 (050) 123-45-67