Компанія «Бізнес-рейс» забезпечить безтурботну, легку та якісну доставку автомобіля. Багаторічний досвід у сфері транспортно-логістичних послуг дозволяє нам вирішувати будь-які проблеми та питання, що можуть виникати в процесі оформлення, купівлі та доставки автомобіля.

Для Вас ми забезпечимо доставку вживаних автомобілів в межах міста Ковель, області, України, а також по Європі і країнах СНД. Ми можемо організувати доставку машини в будь-яке місто України, на СТО або до вашого будинку.

Купити вживане авто сьогодні можна не тільки вигідно, але й просто. Наші автомобілі мають високу якість сборки, завдяки чому клієнт заощаджує до 50% відносно цін на аналогічні моделі в Україні.

Виникли запитання?

Коли відвідувачі переглядають інформацію про доставку на нашому сайті, багато хто має такі запитання:

Є доставка авто по Україні?

Можна замовити доставку автомобіля до мого дому?

Яка вартість доставки по області?

Не втрачайте свого часу – зв’яжіться з нашими співробітниками і вони проконсультують Вас по будь-якому питанню пов’язаному з доставкою автомобілів, це абсолютно безкоштовно і ні до чого Вас не зобов’язує, але Ви зможете зрозуміти всю процедуру логістики, від чого залежить вартість доставки, терміни поставок з різних портів і зрозуміти скільки Ви зможете заощадити.