Автомобілі, пригнані з Європи, користуються в Україні широкою популярністю. Цьому можна не дивуватися, адже якість доріг в Європі дуже висока, а самі європейці – відповідальні автомобілісти, які стежать за своїми автомобілями і часто їх змінюють, відправляючи практично справні авто на вторинний ринок.

Розглядаючи питання покупки б/у автомобіля в загальному, варто віддати перевагу саме пригнаному автомобілю. У тому ж віці «український» варіант виявиться в гіршому технічному стані та може коштувати навіть дорожче. Пригнані машини з Європи і якісніші, і економніші.

Безумовно, в країні в умовах вільного ринку є багато фірм, що пропонують пригнати авто з Європи. Однак багато людей довіряють саме Бізнес-Рейс.

Пригін автомобілів здійснюється з самих різних країн – Німеччини, Франції, Швеції, Бельгії, Голландії. Це істотно розширює ринок і дозволяє знайти оптимальний варіант.

Ми працюємо практично «під ключ». Після отримання замовлення ми самостійно знаходимо, купуємо, приганяємо, проходимо розмитнення, ставимо на облік і передаємо новому власнику разом з ключами.  Автомобілі перевіряються заздалегідь, в тому числі і по VIN-коду. Це гарантує, що автомобіль не числиться в крадіжках. Допомога в розмитненні та документальний супровід автомобілів пригнаних на територію України.

Ми працюємо з повним розмитненням і постановкою на Український облік з номерами!